Multimet Sp. z o.o. w pigułce

Obecna, mocna pozycja na rynku spawalniczym firmy Multimet to efekt konsekwentnej i długoletniej pracy.

Multimet wywodzi się z małego zakładu, powstałego jeszcze w 1984 roku. W roku 1990 Multimet uruchomił produkcję drutów spawalniczych w oparciu o proste urządzenia wykonywane jeszcze wówczas we własnych warsztatach. Z czasem firma zakupiła nowoczesne, zachodnie technologie, co zapewniło Multimetowi konkurowanie z najpotężniejszymi firmami reprezentującymi branżę spawalniczą. Roczna produkcja materiałów spawalniczych Multimetu wynosi 8-9 tysięcy ton.

Stale rosnąca oferta firmy to efekt pracy działu R&D oraz inwestycji w najnowsze rozwiązania technologiczne i nowoczesne laboratorium. Wysoka jakość naszych produktów poparta jest szeroką gamą certyfikatów dla wszelkich grup odbiorców.

Multimet jest firmą o stabilnej pozycji, wypracowanej w konsekwentny sposób przez wiele lat,  nastawioną na elastyczność produkcji i pomoc inżynierską dla swoich klientów. Nasza wysoko wykwalifikowana kadra, uzbrojona w doświadczenia zdobyte bezpośrednio na produkcji u naszych odbiorców, jest do dyspozycji w każdym momencie. Zapewniamy pełen serwis przed i posprzedażowy. Doradzamy i pomagamy w rozwiązywaniu najbardziej skomplikowanych problemów w technologii spawania.