Relacja z targów spawalniczych EXPOWELDING

W dniach 14-16 października 2012 roku w Sosnowcu odbyła się kolejna edycja targów spawalniczych ExpoWELDING. Powołując się na organizatorów, targi odwiedziło ponad 4 500 osób związanych bezpośrednio z branżą spawalniczą, a swoją ofertę prezentowało 140 wystawców.

Również Multimet zaprezentował swoje produkty kładąc szczególny nacisk na nowości. Wśród nich znalazły się:

Topniki aglomerowane Multimet do spawania łukiem krytym (SAW)
Zawansowane urządzenia spawalnicze OTC-Daihen.
Nowoczesne środki ochrony osobistej spawacza.

Każdy z produktów cieszył się ogromnym zainteresowaniem zwiedzających, tym bardziej że każdy miał okazję przyjrzeć się lub osobiście przetestować niektóre z nich na specjalnie do tego celu przygotowanym testowym stanowisku spawalniczym.

Warto również zwrócić uwagę, że Topniki aglomerowane Multimet do spawania łukiem krytym (SAW) zyskały uznanie specjalistów, którzy przyznali temu produktowi Wyróżnienie Targów ExpoWelding 2012.

Targi to nie tylko praca, ale również niepowtarzalna możliwość spotkania się z klientami z dala od codziennych obowiązków i natłoku spraw. Aby umilić gościom czas Multimet zorganizował zawody na profesjonalnych symulatorach rajdowych. Była to nie tylko dobra zabawa, ale również poważna rywalizacja. Tym bardziej że zwycięzca każdego dnia otrzymywał cenną nagrodę.

Korzystając z okazji chciałbym w imieniu własnym, Zarządu oraz wszystkich pracowników Multimet serdecznie podziękować naszym klientom za swoją obecność, która jest dla nas szczególnym uznaniem i satysfakcją.